Hakkımızda


Toptan satın alacağınız ürün ve temizlik maddelerinin hangisinin kurumunuz için daha ekonomik ve kaliteli olduğu konusunda danışmanız için profesyonel hizmet veren müşteri temsilcilerimiz ile daha doğru satın alma yapabilmeniz adına, sizlerin memnuniyetini baz alarak hizmet anlayışımızı diri tutmaktayız.Tertem Temizlik firması olarak temizlik ürünleri toptancılığında, şirketlerin temizlik konusundaki ihtiyaçlarına, EDT tüketimde yoğun olarak kullanım gerçekleştirilen Devlet Kamu Kurum ve Kuruluşları, Özel Sektör Kurum ve Kuruluşları, Horeca kanalının siparişlerine hızlı ve geniş hizmet ağıyla anında yanıt vermektedir.


VİZYONUMUZ

Çalışanlarına ve müşterilerine en iyi şartları sunan, her zaman mükemmelliğin peşinden giden, sektörün takip edilen lider firması olmaktır.


MİSYONUMUZ

Tertem Temizlik olarak misyonumuz, çalışanlarımızın her şeyden önce yüksek kaliteli ürünler temin ederek müşterilerimize mutlu hissedecekleri ürünleri onlara en hızlı ve kolay yoldan sunmaktır.


İLKELERİMİZ

Her zaman daha iyisini ararız. Ürün Kalitemizi arttırmak ve yeni deneyimler yaşatmak için mükemmelliğin, sonu olmayan bir yarış olduğu düşüncesiyle her zaman araştırır, öğrenir ve müşterilerimizin beklentilerine daha iyi cevap vermek için sürekli çalışırız.